چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی

چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی

بدون ديدگاه

افزایش اثر بخشی تبلیغات با چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی

انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی و انتخابات میان دوره ای پنجمین دروه انتخابات مجلس خبرگان رهبری در راه است. اگر میخواهید در عرصه رقابت در انتخابات این دوره مجلس خوش بدرخشید، تیم زبدگان با چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی شما را برای موفقیت در انتخابات یاری میکند.

 برای تبلیغ با این روش برنامه ریزی ویژه ای داریم. با توجه به حضور موفق در چند دوره از انتخابات، کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب زبدگان اعلام نموده اند:

 1. کیفیت و جذابیت DVD و CDهای توزیع شده
  مطلوبیت در کیفیت تحویل اولین و مهمترین اصول کار ماست. با کوشش تیم فنی ما ویدئوی فوق العاده باکیفیت به صورت گلچینی از رزومه و اهداف نامزد محترم انتخابات در قالب یک CD/DVD بسیار شکیل در اختیار کاندیدای محترم قرار خواهد گرفت.
 2. سرعت تحویل ویدئو در قالب DVD و CD
  فرصت رقابت در عرصه انتخابات بسیار محدود است و زمان به سرعت طی میشود. لذا تیم حرفه ای ما شبانه روزی در تلاشند تا فرآیند چاپ CD/DVD در عین دقت با سرعت هرچه تمام تر انجام شود و به دست کاندیدای محترم برسد.
 3.  گارانتی تحویل بی عیب و نقص DVD و CD تبلیغاتی
  از مهمترین مزایای تیم فنی زبدگان میتوان تعهد به ضمانت تحویل بی عیب و نقص ویدئو و چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی نمایندگان محترم انتخابات مجلس اشاره نمود. افتخار حضور و سوابق درخشان در عرصه تبلیغات در چندین دوره انتخابات، از زبدگان تیمی کاربلد، دلسوز و متعهد ساخته است.

خدمات چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی

تیم زبدگان در حوزه تبلیغات ویدئویی و چاپ CD/DVD انتخاباتی خدماتی ارزنده ارائه میدهد. این خدمات عبارتند از:

 • چاپ CD/DVD با کیفیت مطابق با سلیقه و نظر کاندیدای محترم انتخابات
 •  تکثیر CD/DVD مطابق با سفارش و نظر نامزد انتخاباتی
 • تولید محتوای جذاب و تاثیرگذار برای ویدئو و تیزر تبلیغاتی در DVD و CD
 •  تنظیم و تدوین ویدئوی با کیفیت و هدفمند

بدون شک مهمترین موضوع برای هر کاندیداتور انتخاباتی تبلیغات مناسب به منظور معرفی خود، اهداف و برنامه هایش است. تبلیغاتی که اگر صحیح باشد به جذب افکار عمومی و طرفداران و اخذ بیشترین سهم در صندوق های رای منجر میشود. واضح است که معرفی همه اهداف و راهبردها در قالب برنامه های تلویزیونی و یا مکتوبی و به صورت چاپی امکان پذیر نیست. از این رو تبلیغات از طریق CD و DVD بهترین تریبون برای رساندن اهداف و خدمات شما به گوش مخاطبان و افزایش طرفداران است.
در این امر خطیر به امید کسب بهترین نتیجه قدم به قدم همراه شما هستیم. برای تبلیغات از طریق چاپ و رایت DVD و CD با ما تماس بگیرید. 

برای سفارش و آگاهی از قیمت چاپ و تکثیر DVD و CD تبلیغاتی با ما در تماس باشید

شماره تلفن آکادمی زبدگان : ۰۲۱۸۸۱۰۸۰۲۶ 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.