آموزش دیجیتال مارکتینگ

دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ در آکادمی زبدگان

 پس از گذراندن دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌توانید کسب و کار خود را از طریق راه‌های سریع و ارزان رونق ببخشید و با افزایش فروش در حرفه خود جهشی مثبت ایجاد کنید.

 تعریف digital marketing : پیدا کردن بازار برای ارزش تحویلی ما از طریق ابزار و زیرساخت‌های دیجیتال. به زبانی دیگر بازاریابی دیجیتال به معنای دستیابی به اهداف بازاریابی از روش‌ها و ابزارهای دنیای دیجیتال می‌باشد.

خوب یا بد دنیا به سمت مجازی شدن پیش می‌رود. بعید است این روزها بتوان فردی را پیدا کرد که هنوز از اینترنت و فضای مجازی استفاده نمی‌کند. وبسایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی بخصوص تلگرام و اینستاگرام، اپلیکیشن و … در زندگی امروز ما کاملا رسوخ کرده است.

این فراگیر شدن استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال برای صاحبان کسب و کار یک فرصت طلایی ایجاد کرده است که به مشتریان هدف خود به آسانی دسترسی پیدا کنند. 

به کمک Digital Marketing  و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد. از این رو آموزش دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت در دنیای امروز تبدیل شده است.

اشتیاق و تمایل دانشجویان ، افراد جویای کار و حتی کارآفرینان و صاحبان مشاغل به سمت شرکت در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ، گواه حرف های بالا می باشد.  

مزایای آموزش دیجیتال مارکتینگ در آکادمی زبدگان

  • استفاده از اساتید حرفه ای ( مجری ترین اساتید ایران)
  • ارائه محتوای به روز  به مخاطبان جهت ارائه بهتر خدمات و فعالیت های digital marketing
  • برگزاری دوره ها بصورت کاملا کاربردی و  case study
  • ارائه گواهینامه و مدارک معتبر جهت استفاده در بازار کار