آموزش استارتاپ

آموزش استارتاپ در آکادمی زبدگان

موفقیت همواره نیازمند داشتن تجربه است. برای کسب تجربه دو رویکرد وجود دارد، رویکرد اول آزمون و خطا است و رویکرد دوم استفاده از تجربیات سایرین میان بُر در مسیر موفقیت است. آموزش استارتاپ (startup) از جمله میان بُر هایی استکه برای شروع هر کسب و کار واجب است.

یادگیری اصولی استارت آپ به شما این امکان را میدهد تا به جذابترین روش راه اندازی کسب و کار مسلط شوید و حرفی برای گفتن داشته باشید.
یکی از جذابترین ویژگی های استارت آپ مقیاس پذیر بودن آن است. مقیاس پذیری به این معناست که با رشد کسب و کار، هزینه ها بیشتر نشود. اگر شرکتی به جایگاهی برسد که برای رشد بیشتر نیاز به منابع بیشتری داشته باشد دیگر یک استارت آپ نیست.
دیگر ویژگی جذاب استارتاپ این است که باید بتواند به سرعت رشد کند. اگر کسب و کاری رشد آهسته داشته باشد، دیگر استارت آپ محسوب نمیشود.
جالب است بدانید کمپانی بزرگ آمازون (Amazon) با وجود اینکه یکی از سه شرکت ثروتمند دنیا است، برای تولید محصولات جدید همچنان از روش های استارتاپی استفاده میکند! آمازون، مانند یک کسب وکار نوپا با سرمایه محدود، محصول جدید خود را مطابق گام های استارت آپ عرضه میکند.
به جرات میتوان گفت پیاده سازی گام های استارت آپ میتواند ضامن موفقیت و توسعه هر کسب و کار شود. برای یادگیری اصولی استارت آپ در دوره های آکادمی زبدگان شرکت کنید.

اگر قبل از ثبت نام و یا خرید پکیج های آموزشی به مشاوره نیاز دارید با تلفن پشتیبانی 021-22919228 تماس بگیرید.