آموزش شبکه های اجتماعی

دوره های آموزش شبکه های اجتماعی در آکادمی زبدگان

آموزش شبکه های اجتماعی یا Social Media  در دنیای امروز، بخش مهمی از مارکتینگ و فروش هر کسب و کاری را شامل می‌شود. لذا اهمیت این موضوع در هر صنفی از کسب و کار که باشید بر کسی پوشیده نیست.

در این دوره  به موضوعاتی مانند امکانات مختلف هر کدام از این شبکه‌ها و تاثیر آن در رونق کسب و کار خواهیم پرداخت. همچنین در مورد نحوه انتشار مطلب اختصاصی و تحلیل رفتار مشتریان در هر کدام از شبکه ها صحبت می کنیم.

اینستاگرام پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران و جهان است. این شبکه اجتماعی احتیاج به شناخت صحیح از امکاناتش دارد تا بتواند به بهترین نحو اهداف شما را برآورده سازد.

در بخش اینستاگرام شما قادر خواهید بود یک پروفایل بیزینس اینستاگرام  پیشرو و خلاق را مدیریت کنید. کمپین تبلیغاتی طراحی کنید و ترافیک و سرنخ های جدید برای سایت و محصولات خودتان ایجاد کنید.

توییتر نیز از شبکه‌های اجتماعی فعال است و کاربران فعالی دارد که برای برخی کسب و کارها میتواند پربازده باشد.

سومین شبکه اجتماعی که نحوه بازاریابی در آن در این دوره تدریس می شود، لینکدین است. این پلتفورم نیز برای کسب و کارها بخصوص B2B بسیار کاربردی است.

بعد از دوره آموزش شبکه های اجتماعی شما دید باز و صحیحی نسبت به ماهیت هرکدام از شبکه های اجتماعی، نحوه استفاده ترکیبی از آنها خواهید داشت. همچنین میتوانید هدفگذاری صحیح داشته باشید و اثربخشی فعالیت های خود را بسنجید. بطور کلی می‌توان گفت که به یک مشاور حرفه ای سوشال مدیا تبدیل خواهید شد.