آموزش ابزارهای گوگل

دوره های آموزش ابزارهای گوگل با آکادمی زبدگان

با آموزش ابزارهای گوگل ابزارهای کاربردی گوگل را یاد بگیرید و بازاریابی خود را سریع‌تر و هوشمندتر کنید. شما میتوانید با دانش کاربردی و تحلیل داده یکپارچه به نتایج بهتر برای کسب و کار خود دست یابید.

امروزه تصور اینترنت بدون سرویس‌های گوگل دشوار است. البته بسیاری از سرویسهای گوگل شاید برای همه کاربران کاربردی نباشد. اما صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و وبمسترها بر ارزش واقعی این ابزارهای گوگل واقف اند. این ابزارها به طور خاص میتوانند برای بازاریاب‌ها، در بهینه‌سازی موتورهای جستجو در جهت ارتقای فعالیتهای آنها، بسیار سودمند باشند. 

دوره‌های مربوط به آموزش ابزارهای گوگل به شرح زیر می‌باشند:

1- آموزش گوگل تگ منیجر: GTM سرویس رایگان و قدرتمند گوگل که میتوانید برای اهداف بازاریابی از آن استفاده کنید. با استفاده از پنل مدیریت تگ دیگر نیازی به استفاده از مهارتهای کدنویسی ندارید. در این زمینه از کمک گرفتن از دولوپر خود بی‌نیاز میشوید و پروند انجام آن دردسر کمتری خواهد داشت. این ابزار برای تصمیم‌گیری‌های سریعتر در مورد وبسایت و اجرای آن به کمک شما خواهد آمد.

2- آموزش Google Analytics: گوگل آنالیتیکس یکی از قدرتمندترین ابزارهای گوگل است که میتوانید به عنوان یک بازاریاب از آن استفاده کنید. اطلاعات بسیاری مانند آمار مربوط به اطلاعات مردم شناختی کاربران را میتوانید از طریق این ابزار بدست آورید.

3- آموزش Google Adwords: یکی از راه‌های ارتقای رتبه‌ سایت، استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز است. تبلیغاتی که با این ابزار ایجاد می‌شود، کلمات کلیدی مهم برای سایت شما را هدف قرار خواهد داد. در اینصورت با جستجوی یک کلمه‌ کلیدی خاص نام سایت شما در سمت راست نتایج جستجو دیده خواهد شد.