خدمات سئو

با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

بدون ديدگاه

جهان امروز را میتوانیم در یک کلمه توصیف کنیم، رقابت!

در دنیای پر رقابت کسب ‌و کار نباید از هیچ فرصتی عبور کرد. گوگل یک بازار بزرگ را در اختیار تمامی کسب‌ و کارها قرار داده است.

اگر وارد حوزه بازاریابی آنلاین شده اید و فروشگاه اینترنتی دارید یا حتی وب سایت شخصی، بازدید از سایت و فروش دو نکته بسیار کلیدی برایتان خواهد بود.
راه های مختلفی برای افزایش بازدید وب سایت، فروش محصولات و خدمات وجود دارد.

یکی از راه هایی که در دهه اخیر باعث رشد فوق العاده بسیاری از کسب و کارها شده سئو، و بهتر دیده شدن در گوگل میباشد.

بدون سئو یک وب‌ سایت نمیتواند به ‌درستی در نتایج گوگل دیده شود. بنابراین اگر یک موتور جستجو مانند گوگل نتواند وب ‌سایت شما را مشاهده کند، مطمئنا کاربران نیز قادر به یافتن محتوای سایت شما نخواهند بود.

اینجاست که خدمات سئو و روش های بهینه سازی برای گوگل بسیار اهمیت پیدا میکند. دیده ‌شدن بیشتر، جذب کلیک، افزایش فروش، برندینگ و تبدیل شدن به غول دنیای اینترنت با کمک سئو یک اتفاق در دسترس است. البته این تنها یک سوی ماجراست…

نکته مهم و حائز اهمیت این است که خدمات سئو توسط شرکتها و افراد فریلنس با یک کیفیت انجام نمیشود. میزان تجربه شرکت، قدرت تیم اجرایی افراد، تسلط کامل به جدیدترین آپدیت الگوریتم های گوگل و ارائه بالاترین سطح استاندارد در این زمینه بسیار مهم و تاثیرگذار است.

خدمات تخصصی آکادمی زبدگان

آکادمی زبدگان حاصل ۱۲ سال تجربه درخشان در همکاری با برترین برندهای ایرانی است. کسب‌ و کارهایی که به زبدگان اعتماد کردند و ما هم با تمام تلاش و به بهترین شکل ممکن پاسخ اعتمادشان را دادیم.

زبدگان با ارائه شیوه‌ هایی مطابق با آپدیت الگوریتم‌ گوگل و به کارگیری تکنیک ‌های خلاقانه سئو به رشد سایت شما کمک میکند تا به طور طبیعی در نتایج بالای گوگل ظاهر شوید و لذت افزایش ترافیک واقعی را تجربه کنید.

بهینه سازی سایت و خدمات سئو فرآیندی است که به کمک آن، وب‌ سایت شما در نتایج موتورهای جستجو، از جمله موتور جستجوی گوگل، جایگاه بالا و رتبه مناسبی به دست می ‌آورد. آکادمی زبدگان با انجام خدمات سئو حرفه ای و ارائه مشاوره سئو به بهینه سازی سایت شما، کمک میکند تا در صفحه اول نتایج جستجوهای مرتبط با کسب ‌و کار خود قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب نمایید.

چرا خدمات سئو را با زبدگان تجربه کنیم؟

 • بیش از ۴۵ پروژه سئو موفق
 • اعتماد برندهای مطرح کسب و کار
 • ارایه گزارشهای اختصاصی و تحلیلی از روند بهینه سازی سایت
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات سئو حتی در روزهای تعطیل
 • مشاوره تخصصی

مشاوره سئو تخصصی با آکادمی زبدگان

با مشاوره سئو سایتتان را با مناسب ترین هزینه سئو خواهید کرد!

با بهره گیری از خدمات مشاوره ای سئو زبدگان، بصورت ماهیانه یا هفتگی برنامه کاری خود را دریافت خواهید کرد. از ایرادات و نقاط قوت سایت خود مطلع خواهید شد و بهینه ترین راهکار های بهبود سئو سایت را در اختیار خواهید داشت.

در این مسیر دیجیتال مارکترهای ما برای حفظ رتبه‌ های به دست آمده در کنار شما هستند و برای هرچه بهتر شدن سایت، به شما راهنمایی تخصصی ارائه خواهند کرد. این راهنمایی ها در قالب مشاوره سئو بوده و نکات طلایی را برای رشد سایت شما از آنالیزها استخراج میکند.

مشاوران مجرب آکادمی زبدگان مسیر هموار رسیدن به رتبه های برتر گوگل را به شما نشان خواهند داد.

چرا از مشاوره سئو استفاده کنیم؟

بهترین سئو کار برای سایت شما خودتان هستید! سئو مجموعه ای از ترفند ها و راهکار های ساده است که با توجه به شرایط هر وب سایت برای آن تجویز میشود.

پایه اصلی سئو سایت تولید محتوا و بهینه سازی محتوای سایت است که طبیعتا خود شما که متخصص در آن زمینه هستید. محتوای بسیار مفیدی میتوانید تولید کنید.

اما برای اینکه بتوانید از این محتوا های تولید شده و پتانسیلی که در سایت خود دارید استفاده کنید، نیاز به یک مشاور سئو دارید تا با توجه به زمان های مختلف و شرایط سایت، راهکار های بهینه سازی را با شما مطرح کند و با استفاده از ابزار های تخصصی سئو، آنالیز ماهیانه یا هفتگی سئو به شما بدهد.

بهره گیری از مشاوره های منظم یک کارشناس seo می تواند مشکلات عمده سایت را برطرف سازد و در هزینه های سایت هم به شدت صرفه جویی شود.

مشاوره سئو

مشاوره سئو شامل چه خدماتی است؟

 1. مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی
 2. آنالیز ماهیانه یا هفتگی سئو سایت
 3. ارائه برنامه کاری دقیق ماهیانه
 4. آموزش مفاهیبم پیشرفته

مراحل اجرای خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط تیم سئو آکادمی زبدگان

با یک استراتژی دقیق، فعالیت ‌های ما در حوزه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک‌ سازی، هدفمند و ارزش ‌آفرین خواهند شد. برای رسیدن به یک برنامه اجرایی و در نهایت موفقیت یک پروژه سئو، نیازمند شناخت اهداف کسب و کار، آنالیز رقبا و تحلیل رفتار کاربران هستیم.

این فرآیند از ۱۰ گام اصلی تشکیل شده که با بهره ‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان آکادمی زبدگان به صورت کاملا اختصاصی برای کسب و کار شما انجام میشود.

۱- بررسی و تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژه

در آغاز پروژه سئو سایت مسائلی وجود دارد که در میزان نتیجه‌ گیری و استراتژی انتخابی برای انجام سئو تاثیرگذار است. مواردی همچون سابقه دامنه در جذب بک ‌لینکها، میزان امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوای سایت (کپی یا اختصاصی)، وجود تگهای مخفی در سایت، تکرار بی ‌رویه در استفاده از تگهای اساسی و… شناخت اهداف کسب و کار و بررسی وضعیت فعلی سایت با استفاده از داده ‌های آماری و ابزارهای کاربردی صورت میگیرد.

۲- تدوین استراتژی

وب ‌سایت شما یا بهتر بگوییم کسب ‌و کار شما چه رقبایی دارد؟ مخاطبان شما کجا هستند و در چه فضایی باید کار انجام شود؟ چه میزان بودجه برای اجرای خدمات سئو مورد نیاز است؟ صرف چه مقدار زمان برای نتیجه‌گیری لازم است؟ چه میزان محتوا برای فعالیت شما مورد نیاز است و… پاسخ به همه این سوالات، تعیین‌کننده استراتژی نهایی ما برای بهینه سازی وب سایت شما خواهد بود.

۳- آنالیز رقبا

یکی از مراحل سئو که باید مدنظر قرار بگیرد، رصد کردن رقبا است. نتایج مختلف گوگل بر اساس امتیازی که سایت های مختلف بدست می آورند نمایش داده می شود. تحلیل و بررسی رقبا می تواند به شما کمک کند که در این مسابقه پیروز شوید. رصد کردن و تحلیل کردن رقبا یکی از خدمات سئو زبدگان است که برای مشتریان به صورت مداوم انجام می شود.

۴- تحقیق و استخراج کلمات کلیدی

این اقدام به قدری اهمیت دارد که برخی کل فرایند سئو را با آن یکی فرض میکنند. بدون داشتن کلمه کلیدی مناسب، کاربران قادر به پیدا کردن سایت شما نخواهند بود. بهینه سازی سایت حرفه ای شامل استفاده هوشمندانه از کلمات کلیدی است. استخراج، انتخاب و اولویت بندی استفاده از کلمات کلیدی، در سئو داخلی و خارجی اهمیت زیادی دارد.

تحلیل کلمات کلیدی برای تمامی کسب و کارها ضروری است. زیرا عرصه ای است که رقبا نیز در آن فعال‌ اند و بدون استراتژی نباید از آن استفاده کرد. آکادمی زبدگان با توجه به مخاطب، عملکرد رقبا و میزان دشواری و آسانی، کلمات کلیدی مناسب را به شما پیشنهاد میکند.

۵- استراتژی محتوایی و برنامه ریزی آن

در این بخش به سراغ یک استراتژی محتوا تر و تمیز و پرقدرت محتوا میرویم. یعنی چه چیزهایی می‌توانیم تولید کنیم که نقش توپخانه سئو را بازی کند. نهایتاً با یک سری کارهای دیگر به یک تقویم محتوایی (Content Calendar) منظم میرسیم که نشان میدهد این محتواها توسط چه کسی و در چه زمانی باید تولید شوند.

این تمام راه نیست. اغلب نیاز است که محتواهای سئویی درجه ۱ برای صفحات لندینگ بنویسیم. این کار کاملا تخصصی است و ما در تیممان کسانی داریم که میتوانند جادو کنند. در حقیقت با کمک کشف کیوردهای LSI و Subtopicهای مرتبط به یک واژه چنان محتوایی بسازند که مطمئن باشیم گوگل آن را دوست خواهد داشت.

اگر تیم محتوا داشته باشید ما به شما کمک می‌کنیم که این مسیر را پیش ببرید، اگر خیر تمامی این مرحله را خودمان به عهده خواهیم گرفت.

۶- سئو تکنیکال (Technical SEO)

این مرحله نیز حساسیت خودش را دارد؛ حساسیت ماجرا به این بازمی‌گردد که بسیاری مواقع برای اجرای سئو تکنیکال نیاز است که وارد مذاکره با تیم طراحی سایت شویم. این پروسه در بسیاری از موارد با چالش مواجه می‌شود. اما از آن جایی که ما هم تیم Developer داریم با ادبیات و نحوه ارتباط با متخصصان این حوزه کاملا آشنا هستیم و تلاش می‌کنیم فضای همکاری ایجاد کنیم که به سود همه باشد.

برای سئو تکنیکال ابتدا ساختارهای لندینگ‌ها و نیازهای تکنیکال تحلیل می‌شود و در نهایت به یک نقشه راه برای اجرای سئو تکنیکال خواهیم رسید. کارهای این مرحله به صورت خلاصه عبارتند از:

 • بررسی ساختارها و نیازهای فنی
 • تعامل مساعی با تیم فنی
 • اجرای تمامی موارد تکنیکال

۷- سئو داخلی (on page seo)

وب سایت شما بررسی تخصصی شده و کلیه موارد قابل بهینه سازی در قالب یک فایل ارائه میشود. بسیاری از این موارد توسط تیم سئو وردپرس انجام میشود و برخی از مواردی که خارج از کنترل تیم سئو وردپرس است (مثل وب‌سایتهای طراحی شده با زبان ASP ) همکاری تیم طراحی سایت را طلب میکند. این فرآیند عمدتا یک مرتبه انجام شده، هرچند در موارد خاص و در به‌روزرسانی‌ها، تکرار میگردد.

۸- لینک سازی

ما برای این کار بسیار تجربه اندوخته‌ ایم. یعنی میدانیم چه زمانی لینک‌ سازی را شروع کنیم. چه وب‌ سایت ‌هایی مناسب و چه وب ‌سایت‌ هایی خطرناک هستند. چگونه یک رپرتاژ حرفه‌ ای بنویسیم که اعتماد گوگل را جلب کند و غیر واقعی به نظر نرسد.

کار رصد لینک‌ سازی رقبا هم زیر نظر خواهیم گرفت که مبادا غافلگیر شویم. یک لینک ‌سازی تمیز میتواند فرایند سئو سایت را به نحو دلپذیری سرعت دهد. کارهای این مرحله به صورت خلاصه عبارتند از:

 • استراتژی لینک‌سازی
 • تهیه رپرتاژهای حرفه‌ ای و منظم
 • اجرای لینک ‌سازی مستمر

۹- آموزش

بنا بر تجربه‌ی ما، شرط موفقیت در پروژه‌ها ایجاد تعامل و اعتماد متناظر است. برای این ‌که به این تعامل برسیم آن چه از سئو نیاز است را بدون پنهان کردن هیچ فوت کوزه ‌گری به شما آموزش میدهیم. رسیدن به نتایج گوگل به این ارتباط قوی بین زبدگان و شما نیاز دارد.

۱۰- گزارش دهی

با تهیه گزارش‌های مستمر خیال شما را آسوده میکنیم که در مسیر درستی قرار داریم.

سئو تضمینی! آیا تضمینی برای موفقیت در سئو داریم؟

آیا شما هم نگران هزینه و زمانی که برای سئو سایتتان میگذارید هستید؟ کاملا حق دارید. چرا که سئو موفق میتواند سرنوشت یک سازمان را به کلی متحول کند و سئو ناموفق خسارت محض خواهد بود.

آیا زبدگان کارش را تضمین میکند؟ چرا که نه. ما به کارمان ایمان داریم که موفق خواهیم شد. همانطور که بارها در دشوارترین کلمات موفق شده ‌ایم بهترین نتایج را به دست بیاوریم. البته به شرط این که تمامی عناصر موفقیت ما را همراهی کنید. منظور ما همکاری هدفمند و استراتژیک کسانی است که کار طراحی سایت را به عهده دارند. تیم محتوا و حتی همراهی شرکت برای در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم از محصولات و خدماتی که ارائه میکند.

قیمت سئو و تعرفه آن چگونه خواهد بود؟

هزینه خدمات سئو چقدر است؟ آیا برای سئو تعرفه ‌ای وجود دارد؟ اگر به‌دنبال سئو سایت خود هستید، طبیعی است که بخواهید از قیمت سئو مطلع شوید. لازم است بدانید هزینه سئو شامل موارد زیر خواهد بود:

 • تعداد کلمات کلیدی
 • دشواری کلمات کلیدی از لحاظ حجم رقابت (آیا رقبا بسیار قوی هستند یا خیر)
 • زبان برنامه‌نویسی سایت (کار سئو برای سایت‌های مبتنی بر جاوا اسکریپت مانند Angular, Node.js دشوارتر و حساس ‌تر است)
 • محتوا (آیا نیاز است که محتواهای لازم توسط زبدگان آماده شود یا توسط خود کارگزار ارائه میشود)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.