تبلیغات در گوگل زبدگان

تبلیغات گوگل ، روشی مؤثر برای دستیابی به مشتریان در جامعه هدف

بدون ديدگاه

تبلیغات گوگل، روشی اثربخش برای تبلیغ کسب و کار

با انجام تبلیغات‌گوگل، در جذب مخاطبین هدف و افزایش ترافیک سایت خود رشد چشم گیری خواهید داشت. چرا که طی سال های اخیر، حجم گسترده ای از مخاطبین بسیاری از کسب و کارها، در فضای دیجیتال حضور داشته و از همین طریق به دنبال پاسخ سوال و نیازهای خود هستند. پس برای داشتن کاربران هرچه بیشتر و تبدیل آنها به مشتری لازم است تبلیغات گوگل (گوگل ادز یا گوگل ادوردز) را در لیست مهم ترین اقدامات خود قرار دهید.

مزایای تیم انتخاب تیم زبدگان برای تبلیغات در گوگل

به پشتوانه تخصص تیم فنی و تجربیات موفق، توانسته ایم تبلیغات اثربخشی برای موفقیت کسب و کارها در حوزه های مختلف داشته باشیم. کاربران موارد زیر را اصلی ترین دلیل انتخاب تیم زبدگان دانسته اند:
۱- جلسه مشاوره رایگان
پس از ثبت درخواست توسط کارفرما، در اولین گام یک جلسه مشاوره رایگان توسط کارشناسان حرفه ای تیم فنی تنظیم میشود. در این جلسه ابعاد مختلف نیازمندی های کسب و کار به منظور تبلیغات مؤثر سنجیده میشود.
۲- سرعت در اجرای تبلیغات گوگل ادز
در زبدگان همانقدر که اجرای صحیح تبلیغ در گوگل مهم است، سرعت تحویل سفارشات دریافت شده از سوی کارفرما نیز اهمیت دارد. لذا کارشناسان، همواره در تلاشند تا خدمات تبلیغات گوگل ادز با کیفیت استاندارد در کمترین زمان ممکن به دست کارفرما برسد.
۳- بهینه سازی مداوم کمپین تبلیغاتی گوگل ادز
با توجه به بازخوردهای دریافت شده از تبلیغات گوگل ادز برای کسب و کار ، تیم فنی در جهت پشتیبانی از تبلیغات، نسبت به بهینه سازی کمپین اقدام می نماید.
۴- ارائه راهکارهای هوشمندانه به منظور حصول بهترین نتایج از تبلیغات در گوگل
سرپرست تیم فنی تبلیغات گوگل به همراه همکاران خود، برای ارائه راهکارهای هوشمندانه و کارآمد به منظور حصول بهترین نتایج از تبلیغات در گوگل در جهت افزایش رونق کسب و کار و فروش آمادگی دارند.
۵- امانت داری و حفظ اطلاعات دریافت شده از کارفرما
حفظ اصول محرمانگی اطلاعات دریافت شده از سوی کارفرمایان، اولین و مهم ترین اصول تیم در کلیه سطوح است.

خدمات تبلیغات در گوگل

در راستای ارائه خدمات تبلیغات گوکل ادز، زبدگان به عنوان یکی از قوی ترین تیم های برگزار کننده کمپین تبلیغاتی، خدمات تخصصی خود را با دو رویکرد اکانت اختصاصی و اکانت مدیریت شده ارائه مینماید.

اکانت اختصاصی

این نوع اکانت در واقع برای افرادی مناسب است که آشنایی کامل با تبلیغات گوگل و ادز دارند. لذا چنانچه اطلاعات کافی درباره تبلیغات گوگل ادز ندارید،‌ بهتر است سرویس اکانت مدیریت شده گوگل را سفارش دهید. با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل و سرویس‌های مربوطه شروع کنید.
ساخت اکانت گوگل ادز توسط تیم زبدگان رایگان است و هیچ هزینه ای بابت ساخت اکانت از شما دریافت نمی‌شود و دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادز برایتان ارسال می‌شود. در این صورت خودتان میتوانید ساخت و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی مورد نظر را انجام دهید. تیم پشتیبانی، مسئولیت شارژ اکانت گوگل ادز و پیگیری مسائل فنی را بر عهده دارد.

مزایای استفاده از اکانت اختصاصی

۱-  قابلیت شارژ مجدد
با اکانت اختصاصی می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ آن اقدام نمایید.

۲- اعتبار بین المللی
از آنجایی که این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند، می‌توانید با خیال راحت از طریق حساب ادز خود به تبلیغات در گوکل بپردازید.

۳- مدیریت بودجه تبلیغات و گزارش گیری لحظه ای
با یادگیری گوگل ادز و داشتن اکانت اختصاصی ادز ضمن دسترسی به تمامی اطلاعات و گزارش های تبلیغات به صورت لحظه ای، می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید.

خدمات اکانت اختصاصی

 • موارد زیر به عنوان خدمات سفارش اکانت اختصاصی در نظر گرفته شده است:
 • ارزیابی کسب و کار و بررسی شرایط فعلی وب سایت
 • تحلیل و بررسی تبلیغات رقبا در گوگل ادز
 • بررسی انواع کمپین های تبلیغات در گوگل و انتخاب مؤثرترین آنها به منظور افزایش فروش
 • انتخاب استراتژی هوشمندانه در تبلیغات
 • انتخاب هدفمند کلمات کلیدی برای تبلیغ در گوگل
 • ارائه دسترسی مستقیم از طریق دامنه اصلی گوگل
 • تحلیل دقیق گزارشات گوگل ادز

اکانت مدیریت شده

مختص افرادی میباشد که هیچ گونه آشنایی قبلی با گوگل ادز ندارند و میخواهند برای ارتقاء کسب و کار خود از تبلیغات در گوگل استفاده نمایند. در این صورت کلیه مراحل تبلیغات گوگل ادز بر عهده تیم فنی زبدگان است.

فرآیند تبلیغات از طریق اکانت مدیریت شده:

 • گام اول، هزینه ریالی تبلیغات توسط کارفرما پرداخت میشود. 
 • گام دوم، اکانت گوگل ادز توسط تیم فنی ایجاد شده و با توجه به بودجه مورد نظر شارژ حساب با ارز دلخواه صورت میگیرد.
 • گام سوم، تیم فنی کمپین درخواست شده را در پنل ادز پیاده سازی می نماید.

پس از ساخت کمپین، طی چند مرحله بازخورد از مشتریان و توجه به جهت گیری مخاطبین، نحوه عملکرد کمپین و میزان اثربخشی آن به دست می آید.

مزایای استفاده از اکانت مدیریت شده

۱- مشاهده جزئیات اطلاعات تبلیغات
امکان دسترسی و مشاهده کلیه اطلاعات کمپین و گزارش‌های تبلیغات گوگل به صورت مستقیم و بدون کنترل پنل واسط از طریق اکانت گوگل ادز
۲- مشاهده جزئیات مالی و هزینه‌ها
دسترسی کامل به منظور مشاهده هزینه‌های هر کلیک، هزینه های مصرف شده در بازه های زمانی مشخص، شارژهای انجام شده و باقیمانده اعتبار شارژ اکانت
۳- افزایش بازدهی تبلیغات
هدفمند شدن کلیک‌ها و کاهش هزینه ها با مدیریت حرفه‌ای و استراتژی های هوشمندانه مدیریت اکانت

خدمات اکانت مدیریت شده

 • ارزیابی کسب و کار و بررسی شرایط فعلی وب سایت
 • تحلیل و بررسی تبلیغات رقبا در گوگل ادز
 • بررسی انواع کمپین های تبلیغات در گوگل و انتخاب مؤثرترین آنها به منظور افزایش فروش
 • انتخاب استراتژی هوشمندانه در تبلیغات
 • ساخت حرفه ای کمپین، گروه، ادتکست
 • انتخاب هدفمند کلمات کلیدی برای تبلیغ در گوگل
 • بهینه‌سازی مداوم کمپین، گروه ها، تکست ادها و کلمات کلیدی
 • انتخاب افزونه های مناسب
 • ارائه دسترسی مستقیم از طریق دامنه اصلی گوگل
 • ارسال انواع گزارشات متناسب با درخواست کارفرما
 • تحلیل دقیق گزارشات گوگل ادز

با توجه به پیشرفت های حوزه دیجیتال، تبلیغات موفق در این عرصه، میتواند عامل مهمی در شناخته شدن یک برند، یافتن مخاطبین هدف و تبدیل آنها به مشتریان دائمی باشد.

اطمینان داریم با هنر کار تیمی و به پشتوانه تجربیات موفق متخصصان تیم فنی خود، با تبلیغات گوگل ادز به طور اثربخش برای موفقیت کسب و کار در هر قدم همراه شما باشیم. 

برای تبلیغات گوگل و آگاهی از هزینه تبلیغات ادز از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۸۱۰۸۰۲۶ با ما در تماس باشید.

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.