مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی ، کوتاهترین مسیر برای دیده شدن

بدون ديدگاه

با مدیریت شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را متحول کنید!

اگر به دنبال کوتاه ترین مسیر برای ایجاد تحول و رشد سریع کسب و کار خود هستید، مدیریت شبکه های اجتماعی کلید موفقیت شماست. چرا که شبکه های اجتماعی در واقع کانال ارتباطی شما با کاربران است که اگر به طور صحیح مدیریت شود، میتواند به سرعت یک برند را به قله برساند. 

مزایای تیم زبدگان برای درخشش برند در شبکه های اجتماعی

۱) جلسه مشاوره رایگان 

در ابتدا به منظور آگاهی از نیازها و تحلیل کسب و کار، یک جلسه مشاوره رایگان توسط تیم فنی تنظیم میشود. در این جلسه ضمن بررسی رقبا و سطح رقابت، نیازهای برند سنجیده میشود. علاوه بر این، سطح فعالیت شبکه های اجتماعی کسب و کار در حالت فعلی مورد ارزیابی قرار میگیرد. 

۲) مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی با جدید ترین ترفندها

کارشناسان تیم فنی با تسلط بر جدیدترین و خلاقانه ترین ترفندها، میتوانند شبکه های اجتماعی کسب و کارهای مختلف را به بهترین شکل مدیریت نمایند. معتقدیم همانقدر که مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی میتواند نقش بسیار مهم در معرفی برند و اوج گیری کسب و کار داشته باشد، درصورت عدم مدیریت صحیح، میتواند چهره یک برند را برای همیشه مخدوش نماید. درواقع، بازاریابی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ترکیبی از هنر شناخت بازار و تسلط بر رسانه است.  

۳) نحوه تعامل با کابران بر اساس اصول مدرن روانشناسی 

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای ارزشمند برای ایجاد فضای صمیمی بین کاربران و برند و همچین تبدیل کاربر به مخاطب و در محل بعدی مشتری است. در زبدگان، با حضور افراد توانمند در حوزه روانشناسی می توانیم از طریق تعامل صحیح با کابران رسانه های اجتماعی را مدیریت، بهینه سازی و رشد دهیم. بنابراین با استفاده از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی، می توانید بر برند خود متمرکز شوید و به رشد کسب و کار خود فکر کنید.

۴) تحویل گزارش با تکیه بر مستندات قابل اندازه گیری 

استراتژی های تیم فنی براساس معیارهایی کاملاً کمّی و قابل اندازه گیری است. در هر گزارش به شما خواهیم گفت

 • چه تعداد کاربر به برند شما ملحق شده
 • چه تعداد از کاربران از محصولات/خدمات سایت خرید کرده اند
 • چه تعداد مشتری دائم دارید

همچنین میتوانیم با بررسی بازخوردهای هر یک از شبکه های اجتماعی، محتوایی کاربر پسند برای شما تولید کرده و دست کاربر را در دست شما قرار دهیم. 

۵) دقت در امانت داری و حفظ اطلاعات کسب و کار 

یکی از مهمترین اصول کاری، تعهد در حفظ اطلاعات و دقت در امانت داری آنهاست. در همان ابتدا به شما اطمینان میدهیم که از کلیه اطلاعات دریافت شده در زمینه کسب و کار به خوبی محافظت میشود. 

مدیریت شبکه های اجتماعی

اگر در آرزوی اوج گیری برند کسب و کارتان هستید، با ما همراه باشید تا از خدمات حرفه ای تیم فنی مطلع شوید.

مدیریت شبکه های اجتماعی به سبک زبدگان

کارشنان تیم فنی برای درخشش برند شما در شبکه های اجتماعی، برنامه منظم و منسجمی در نظر دارند. خدمات زیر  برای تقویت برند و رشد کسب و کار قابل اجرا هستند:

 • تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی موجود در صنف کسب و کار مورد نظر
 • تجزیه و تحلیل پرسونای مخاطبین برند
 • تعیین استراتژی برای انتشار محتوای متناسب با حوزه کسب و کار
 • تدوین تقویم محتوایی برای انتشار محتوا به صورت منظم
 • بررسی بازخورد مشتریان و مخاطبان نسبت به محتوای منتشر شده
 • استراتژی حفظ مخاطب و تبدیل مخاطب به مشتری
 • ایجاد Gamification برای جذب حداکثری کابران با برند
 • استراتژی های تقویت برند تجاری
 • مدیریت کلیه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، پینترست، لینکدین و انتشار محتوای متناسب با اقتضای هر شبکه

خدمات تیم خوش فکر ما به همین جا ختم نمیشود. با ارائه راهکارهای کارآمد و همچنین برگزاری کمپین های تبلیغاتی، میتوانیم برند را در ذهن کاربران پررنگ تر نموده و آن را به طور مؤثری تقویت کنیم. از طرف دیگر با ایجاد گیمیفیکیشن به منظور پویایی برند و همراه بودن کاربران در جهت به اشتراک گذاری هرچه بیشتر محتوای برند شما گام برمیداریم.

پکیج مدیریت شبکه های اجتماعی

مطالعه مستمر الگوریتم های به روز گوگل در حوزه های مختلف کسب و کار، از کادر فنی، تیمی با انگیزه و توانمند ساخته است. اطمینان داریم با تکیه بر دانش فنی و هنر کار تیمی، خواهیم توانست شبکه های اجتماعی کسب و کارها را به بهترین نحو مدیریت کنیم.

اگر رویای تحول کسب و کارتان را در سر دارید، با تیم ما مشورت کنید، برای شما ایده های نابی داریم. برای آگاهی از تعرفه پکیج شبکه های اجتماعی با تیم فنی ما از طریق شماره  ۰۲۱۸۸۱۰۸۰۲۶ تماس بگیرید.

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.