خدمات طراحی سایت زبدگان

توسعه کسب و کار با طراحی سایت حرفه ای

بدون ديدگاه

با طراحی سایت حرفه ای، رونق کسب و کار خود را افزایش دهید 

این روزها همه کسب و کارها برای معرفی هرچه بهتر محصولات خود در دنیای مجازی، به طراحی و راه اندازی سایت روی آورده اند. چرا که طراحی سایت بهترین تریبون برای رساندن صدای محصولات و خدمات شما به کاربران حتی در آن سوی مرزها است.

وب سایت هر برند، در واقع شناسنامه و هویت یک برند است. پس هر چقدر قوی تر باشد، در جذب مشتریان اثربخش تر است. اگر کسب و کاری دارید و یا در آستانه شروع آن هستید، بدانید طراحی سایت، قدرتمندترین ابزار شما برای معرفی برند و رقابت در فضای مجازی است. وب سایت شما، در حقیقت اصلی ترین بستر فعالیت در دنیای مجازی است که از همان ابتدا باید کاملا حرفه ای طراحی شود. طراحی سایت حرفه ای خود را به متخصصین توانمند ما بسپارید.

مزایای انتخاب تیم زبدگان

۱- مشاوره رایگان

در ابتدا یک جلسه رایگان مشاوره به منظور ارزیابی و بهبود کسب و کار، توسط تیم فنی تنظیم میشود. در این جلسه کلیه نیازمندی های تحلیل شده و راهکارهایی برای طراحی سایت کارآمد به منظور افزایش فروش ارائه میشود.

۲- طراحی سایت با قالب های حرفه ای

قالب جذاب و حرفه ای یکی از ارکان جذب کاربران وب است. همانقدر که یک سایت حرفه ای و زیبا میتواند وجهه کسب و کار و شخصیت برند شما را تقویت کند، داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای میتواند جلوه بیرونی و وجهه عمومی کسب و کار شما را تضعیف نماید. فرآیند طراحی سایت با ارائه قالب های جذاب و حرفه ای به کارفرمایان شروع میشود. چرا که معتقدیم قالب کاربر پسند و بهینه میتواند باعث افزایش اعتبار شرکت و توسعه فروش شود.

۳- داشتن الگوی نظام مند در طراحی سایت

کارشناسان تیم فنی، پروسه طراحی سایت را بر اساس یک الگوی مشخص هدایت میکنند. پس از برگزاری اولین جلسه مشاوره، کلیه گام ها از تنظیم جلسات بعدی با کارفرما گرفته تا تحویل نهایی سایت، همگی توسط نیروهای متخصص صورت میگیرد. به این صورت طی یک فرآیند منظم، سایتی کاربرپسند طراحی و به مشتری تحویل داده میشود.

۴- رعایت امانت داری، تعهد و اخلاق حرفه ای در نگهداری اطلاعات مشتریان

طی این فرآیند، توجه به اخلاق حرفه ای از جمله حفاظت از اطلاعات کسب و کارها، امنیت وب سایت و محرمانه بودن داده های مشتریان، اولین و مهمترین اصول کار ماست. 

۵- پشتیبانی قوی پس از اتمام کار

پس از اتمام پروژه، بعضی از شرکت ها متاسفانه پشتیبانی ضعیفی ارائه میدهند. اما تیم مشاوره و پشتیبانی ما ضمن آموزش به کارفرما، پشتیبان امور فنی سایت است. لذا برای افزودن امکانات جدید به وب سایت خود و یا مشاوره در خصوص تقویت اثر بخشی آن، میتوانید روی دانش فنی تیم زبدگان حساب کنید.

۶- تیم با انگیزه و معتبر

سالها فعالیت تخصصی و ایجاد تیمی با انگیزه، متخصص و متعهد همگی دست به دست هم داده است که زبدگان امروز در ردیف معتبرترین شرکت های طراحی و پشتیبانی وب سایت ایران قرار بگیرد. 

خدمات طراحی سایت حرفه ای

مراحل طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت در مراحل اصلی زیر پیاده سازی میشوند:

 • بررسی نیاز کاربران وب سایت و آنالیز رقبای داخلی و خارجی
 • تهیه نقشه سایت و مشخص کردن امکانات سایت با توجه به نیاز کاربران و نظر کارفرما
 • طراحی اختصاصی وب سایت و تدوین قالب گرافیکی با لحاظ کردن سلیقه کارفرما
 • طراحی گرافیکی کلیه صفحات فرعی و بلاگ
 • تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
 • تنظیم HTML کلیه صفحات سایت مطابق با آخرین متدهای روز
 • پیاده سازی بانک های اطلاعاتی
 • اجرای برنامه نویسی اختصاصی برای سایت با توجه به نیازهای کارفرما
 • تست اجرا و LOAD کلیه صفحات وب سایت و رفع باگ های احتمالی
 • آپلود نسخه آزمایشی وب سایت و تائید کارفرما
 • نصب نقشه سایت XML
 • نصب پکیج های افزایش سرعت LOAD صفحات وب سایت و مقایسه با استاندارد جهانی
 • پشتیبانی از وب سایت در دوره گارانتی مورد توافق

 

متخصصین زبدگان به پشتوانه دانش فنی در حوزه های مختلفی مانند راه اندازی انواع سایت، بهینه سازی سرعت سایت و طراحی سایت تبلیغاتی فعالیت دارند. همچنین در زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی، آماده ارائه خدمات به کارفرمایان محترم هستیم. 

پشتیبانی تیم زبدگان، آماده مشاوره به صاحبان کسب و کار میباشد. در هر قدم کنار شما هستیم. برای اطلاع از نحوه سفارش و تعرفه طراحی سایت، با شماره تلفن  ۰۲۱۸۸۱۰۸۰۲۶  با ما تماس بگیرید. 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.